Opinia kierownika biura o współpracy z TransporterLinkiem:

“Zrekrutowaliśmy w stosunkowo krótkim czasie ponad 10 kierowców z kat. C+E prawa jazdy na trasy międzynarodowe przy wsparciu TransporterLinka. Na początku wspólnie zdefiniowaliśmy kogo szukamy i angażujemy się w rekrutację dopiero na etapie rozmów z wyselekcjonowanymi wcześniej kandydatami. Pozwala nam to zaoszczędzić sporo czasu i środków na dotarcie do właściwych kierowców. Polecam TransporterLinka z uwagi na ich zaangażowanie w proces oraz wysoką jakość obsługi i wsparcia klienta.”

Kamil Kaczmarek

Kierownik biura w firmie Phenix sp. z o.o.
O FIRMIE

 

Phenix sp. z o.o. to firma transportowa, spedycyjna i logistyczna działająca w branży od kilkunastu lat. Przykłada szczególną wagę do jakości wykonywanych usług transportowych oraz stanu technicznego naszych pojazdów. Dysponuje nową flotą (m.in. Mercedes, Volvo, MAN). Pracodawcę wyróżnia fakt stosowania nowoczesnych metod pracy oraz przykładania szczególnej uwagi do jakości wykonywanych usług transportowych oraz stanu technicznego pojazdów.

Wyzwanie

Klient zgłosił się do nas, ponieważ poszukuje kierowców z kat. C+E prawa jazdy z następujących województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego oraz wielkopolskiego. Główne kierunki tras: to Niemcy, Austria oraz państwa Beneluksu.

158

tyle osób zgłosiło się do oferty pracy

50

tylu kandydatów wyselekcjonowaliśmy do rozmowy z klientem

42

z tyloma kandydatami spotkał się klient

Dowiedz się więcej na temat wsparcia rekrutacji kierowców oferowanego przez TransporterLink