Opinia kierownika ds. transportu o współpracy z TransporterLinkiem:

“Z TransporterLinkiem poszukiwaliśmy kierowcy z kat. C+E na trasy międzynarodowe po całej Europie. Zależało nam przede wszystkim na znalezieniu pracownika na chłodnię lub kontener, który podejmie się tras najlepiej w systemie 2/1 lub 3/1. Kandydaci , którzy zostali dla nas wyłonieni w procesie wstępnej selekcji, spełniali nasze oczekiwania. Dzięki temu nasza współpraca z TransporterLinkiem zakończyła się pomyślnie.”

O FIRMIE

 

Firma TBS Transport powstała w 1984 roku. Od początku istnienia prowadzi działalność transportową sukcesywnie rozszerzając obszar działania oraz specjalizacje. Przez ponad 30 lat działalności wyspecjalizowała się w transporcie kontenerów, paliw oraz gazów w tank kontenerach. Firma działa realizuje trasy na terenie całej Europy, a jej głównymi destynacjami są: Niemcy, Litwa, Łotwa oraz Czechy.

Wyzwanie

Pracodawca zgłosił się do nas, ponieważ poszukiwał kierowcy z kat. C+E na trasy międzynarodowe na chłodnię lub kontener. Zakres poszukiwań pracownika obejmował wyłącznie województwo mazowieckie.

50

tyle osób zgłosiło się do oferty pracy

10

tylu kandydatów wyselekcjonowaliśmy do rozmowy z klientem

Dowiedz się więcej na temat wsparcia rekrutacji kierowców oferowanego przez TransporterLink