Opinia kierownika ds. transportu o współpracy z TransporterLinkiem:

“Z TransporterLinkiem znalazłem kierowcę do mojej piekarni zlokalizowanej w Gdańsku. Nasza współpraca wymagała wiele zaangażowania i wysiłku po stronie zespołu TransporterLinka z uwagi na specyfikę naszej działalności – poszukiwaliśmy odpowiedniego pracownika do wykonywania pracy w godzinach nocnych. Dzięki nieustannym poszukiwaniom, selekcji kandydatów oraz umawianiu spotkań rekrutacyjnych finalnie udało się nam z sukcesem znaleźć odpowiednią osobę do mojej firmy.”

Eugeniusz Lipiński

właściciel Cukierni-Piekarni Eugeniusz Lipiński w Gdańsku
O FIRMIE

 

Piekarnia Cukiernia Eugeniusz Lipiński zlokalizowana w Gdańsku rozpoczęła swoją działalność w lipcu 1990 roku. Budynek, w którym usytuowany jest zakład został zbudowany w 1898 roku i znajduje się pod ochroną konserwatora zabytków. W latach czterdziestych w budynku tym znajdowało się kasyno wojsk niemieckich a po wojnie zakład został zaadaptowany na piekarnię.

Zakład swoją produkcję piekarsko-ciastkarską prowadzi w oparciu o receptury tradycyjne, jak również korzysta z nowoczesnych technologii. Obecnie firma zatrudnia około 80-ciu pracowników pracujących na trzy zmiany produkcyjne. Produkcja sprzedawana jest w czternastu sklepach firmowych, ponadto własnym transportem w ilości 10 samochodów dostawczych zaopatruje ponad 150 odbiorców detalicznych na ternie Trójmiasta.

Wyzwanie

Klient zgłosił się do nas, ponieważ poszukiwał kierowcy z kat. B prawa jazdy do swojej piekarni. Wyzwaniem w przypadku tej rekrutacji były nocne godziny pracy, które są wymogiem w przypadku rozwożenia wyrobów piekarniczych . Poszukiwania pracownika obejmowały Trójmiasto, a zwłaszcza Gdańsk.

70

tyle osób zgłosiło się do oferty pracy

17

tylu kandydatów wyselekcjonowaliśmy do rozmowy z klientem

6

z tyloma kandydatami spotkał się klient

Dowiedz się więcej na temat wsparcia rekrutacji kierowców oferowanego przez TransporterLink