Skip to main content

TransporterLink

Wizja

Polska jest największym przewoźnikiem w transporcie drogowym UE. Chcemy umocnić rolę kierowców w tym sukcesie, którzy naszym zdaniem nie są wystarczająco doceniani.

01

Cel

W samej Polsce brakuje ponad 200 tyś. kierowców. Aby uzupełnić tą lukę, należy umożliwić dorywczą pracę kierowcom zawodowym dostępnym na rynku oraz zachęcić nowych ludzi do wykonywania tego zawodu.

02

Zespół

Wywodzimy się z branży transportu i logistyki, ale nasz zespół składa się głównie z ekspertów doświadczonych w rozwijaniu cyfrowych przedsięwzięć.

03

Kierowcy

Opowiadamy historie z życia ludzi, którzy wykonują najcięższy zawód świata. Zmieniamy stereotypowy wizerunek kierowcy zawodowego.

04

https://www.youtube.com/watch?v=1__R3_Mbk9E

Chcemy uzupełnić lukę na rynku pracy w transporcie oraz zmienić postrzeganie kierowców zawodowych.

Poznaj nasz zespół

Założycielami TransporterLinka są - były kierowca zawodowy i specjalista ds. platform internetowych. Połączyliśmy siły, bo uważamy, że kierowca to najbardziej potrzebny, ale jednocześnie niedoceniany zawód i sposób na życie. Chcemy to zmienić dając kierowcom bezpośredni dostęp do zleceń, które mogą wyceniać sami oraz decydować o swoim czasie pracy.

“Jeżdżę po godzinach w TransporterLinku, bo tutaj czuję, że mogę zarobić więcej i mam wpływ na swoje godziny pracy.”

MarcinKierowca C+E
Prezes, spec. ds. transportu

Łukasz Rejek

Związany z branżą transportową od 2012 roku. Zbierał doświadczenie jako kierowca, dyspozytor, a także spedytor.

Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na kierunku Logistyka. Pomysłodawca TransporterLinka. Łukasz zajmuje się platformą od strony intralogistyki, optymalizacją procesów i infrastruktury.

Jest odpowiedzialny za kontakt z partnerami biznesowymi. Jako doświadczony kierowca jest wrażliwy na ich potrzeby i dba o to, aby kierowcy czuli się w TransporterLinku bezpiecznie.

Spec. ds. komunikacji

Dawid Pacha

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie. Ukończył studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej, podczas których zgłębiał modele biznesowe innowacyjnych przedsiębiorstw rozwijanych w oparciu o społeczności internetowe. Dawid jest wyznawcą biznesu odpowiedzialnego społecznie.

W swojej działalności wielokornie udzielał się pro bono, dzieląc się wiedzą i tworząc społeczności branżowe nie tylko w internecie.

W TransporterLinku Dawid jest odpowiedzialny za komunikację, wizję technologiczną firmy, a także jej model biznesowy. Wykorzystuje swoje kilkunastoletnie doświadczenie prowadzenia agencji marketingowej do pozyskiwania zleceniodawców dla platformy.

Kierow. działu wsparcia

Patrycja Dara

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunkach Psychologia w Zarządzaniu oraz Kognitywistyka. Uczestniczka programu Digital University, w ramach którego uzyskała certyfikat zawodowy z obszaru Social Media Ninja.

Doświadczenie w relacjach z klientem sukcesywnie powiększa od 2017 roku. Z transportem jest związana nie tylko w kontekście wykonywanej pracy – jej bliscy są kierowcami zawodowymi.

W TransporterLinku odpowiada za kontakt z klientem biznesowym oraz za rozbudowę bazy kierowców. Udziela wsparcia użytkownikom zarówno podczas procesu rejestracji, publikowania ofert, jak i również podczas realizacji zlecenia.

Jeśli macie pytania lub wątpliwości kontaktujcie się śmiało. Patrycja jest dla was dostępna od pon-pt pod numerem telefonu dostępnym na stronie i przez czat.

Community Manager

Arleta Mandebura

Doświadczenie zawodowe rozwijała jako trenerka w School of New Media i Digital Marketing Manager w New Agency. Na co dzień odpowiada za tworzenie koncepcji kreatywnych i prowadzenie kampanii reklamowych w social media dla marek z różnych branż: od gastronomii, przez branżę fashion & beauty, czy firmy usługowe. Odpowiedzialna za kampanie w social media dla marek takich jak Dr.Oetker, Pizza Guseppe, Itaka, Coty, Leica. Posiada doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji kampanii reklamowych na Facebooku, a także w tworzeniu chatbotów. Prelegentka na imprezach branżowych i konferencjach.

W TransporterLinku Arleta odpowiada za komunikację, budowanie społeczności w social media oraz kampanie performance Facebook Ads.

Performance Manager

Maciej Malkiewicz

Absolwent elektroniki i telekomunikacji na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od 12 lat związany z digital marketingiem i web developingiem, najpierw jako freelancer, później w agencji Promotree.

Specjalizuje się w optymalizacji stron internetowych i kampaniach Google Ads. W swojej karierze współpracował między innymi z takimi firmami jak Leica Geosystems, General Electrics czy Rentcars.pl, prowadząc wielomilionowe kampanie w Google i na Facebooku.

W TransporterLinku jest odpowiedzialny za wyniki serwisu w Google, analitykę, optymalizację strony i kampanie Google Ads.

Prawnik, adwokat

Konrad Kunik

Mec. Konrad Kunik specjalizuje się w prawie korporacyjnym i prawie umów handlowych. Od ponad 10 lat zajmuje się kompleksowym doradztwem dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego, opracowywaniu dokumentacji dotyczącej bieżącej działalności przedsiębiorstw, a także przygotowywania, opiniowania oraz negocjowania umów, obsługi zgromadzeń wspólników spółek prawa handlowego i reprezentowania tychże podmiotów w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych.

Close Menu

TransporterLink Sp. z o.o.
Gospodarcza 26,
20-213 Lublin

T: +48 570 070 250
E: info@transporter.link