Jak znaleźć kierowcę w jeden dzień, gdy Twój kierowca ma Covida?

jak znaleźć kierowcę kat. B w jeden dzień
O AP-TRANS

Dzięki doświadczonej kadrze kierowców oraz współpracy z zaufanymi podwykonawcami ta rodzinna firma transportowa przekształciła się w przedsiębiorstwo transportowo-spedycyjne, które oferuje usługi transportowe pojazdami o ładowności od 1,5t do 24t ładowności.

Wyzwanie

Kierowca, który miał realizować przejazd tego dnia otrzymał pozytywny wynik testu na Covid-19 i nie mógł przewieźć transportu dla ważnego stałego klienta firmy AP-TRANS. Dyspozytor stanął przed wyzwaniem pozyskania sprawdzonego kierowcy na wysokim poziomie w krótkim czasie. O TransporterLinku klient dowiedział się od znajomego z branży.

20

czas poświęcony na pozyskanie kierowcy

6

czas od dodania ogłoszenia do realizacji zlecenia

2

czas trwania zlecenia

Opinia klienta
o kierowcy:

“Bardzo uprzejmy i rzetelny Kierowca! Współpraca z Panem Marcinem odbyła się wzorowo. Cały czas pod telefonem, bez problemów na załadunku, rozładunku. Auto zdane było czyste.”

Jakub Widera

Dyspozytor w Ap-Trans

Odbiór auta w Tychach, załadunek w Sosnowcu. Dostawa bezpośrednia na następny dzień rano w Dillingen.

Pojazd, który został oddany do dyspozycji kierowcy to Ford Transit, plandeka 8ep. Klient wymagał od kierowcy w zapytaniu umiejętności wypisywania czasu pracy w tachobuch.

Kierowca zaznaczył, że potrafi wypisywać tachobuch. Jego profil zawodowy na portalu TransporterLink był bardzo szczegółowy i zawierał szereg umiejętności takich jak “obsługa ręcznego wózka widłowego”. Kierowca posiada również własną odzież ochronną, druki CMR (Międzynarodowy List Przewozowy), a także telefon z dostępem do internetu i paszport. Zapytał klienta przez czat, czy może zostawić swój samochód w bazie w Tychach, ponieważ chciał dojechać własnym samochodem z Częstochowy. Na co klient odpowiedział, że jak najbardziej jest to możliwe.

Ty też możesz znaleźć właściwego kierowcę w jeden dzień