Skip to main content

Znajdź kierowcę dorywczego

Masz pilny transport, a Twój kierowca nie jest dostępny? Znajdź u nas kogoś na zastępstwo. Mamy prawie 10 tyś. zarejestrowanych zawodowych kierowców, którzy szukają dorywczej pracy. Zaufały nam firmy transportowe, spedycyjne, a także firmy produkcyjne z własnym taborem.

  • Na trasę, na zastępstwo
  • Płatność w gotówce kierowcy lub przez platformę
  • Dodaj zapytanie za darmo!
Załóż konto zleceniodawcyOpinie klientów

Znajdź kierowcę dorywczego

Masz pilny transport, a Twój kierowca nie jest dostępny? Znajdź u nas kogoś na zastępstwo. Mamy prawie 10 tyś. zarejestrowanych zawodowych kierowców, którzy szukają dorywczej pracy. Zaufały nam firmy transportowe, spedycyjne, a także firmy produkcyjne z własnym taborem.

  • Na trasę, na zastępstwo
  • Płatność w gotówce kierowcy lub przez platformę
  • Dodaj zapytanie za darmo!
Załóż konto zleceniodawcyOpinie klientów

Znajdź kierowcę z określonym kat. prawo jazdy np. B, B+E, C, C+E, D

Jak to działa?

Pozyskaj kierowcę w czterech krokach.

Kierowca na zlecenie

Kierowcy dostępni od zaraz

Na trasę

Deklarujesz miejsce, gdzie dostępny jest Twój samochód. Określasz miejsce, czas rozpoczęcia i zakończenia zlecenia.

Na okres

Jeszcze nie wiesz gdzie chcesz, aby kierowca pojechał, ale znasz ramy czasowe i przykładowe trasy.

Na zastępstwo

Twój kierowca nie może pojechać, więc potrzebujesz kogoś na jeden kurs? Dodaj ogłoszenie.

Opinie kierowców

“Brakowało takiej platformy. Kibicuję, żeby rozwinęła się jak najlepiej i jak najszybciej. Sam jestem kierowcą skoczkiem od 12 lat i zaczynałem od ofert z olx za którymi kryje się dużo przykrych niespodzianek jeśli chodzi o sprzęt jak i samego przewoźnika. Przeglądałem oferty na TransporterLinku i fajne jest to, że dużo szczegółów zlecenia widnieje w ogłoszeniu.”

Tomasz HenslerKierowca

Więcej, niż ogłoszenie

Od pozyskania kierowcy do rozliczenia z nim. Wspieramy Cię w całym procesie.

Nasza platforma jest darmowa dla zleceniodawców i kierowców. Pobieramy jedynie minimalną prowizję na pokrycie obsługi płatności kartą. W przypadku rozliczeń poza platformą nie pobieramy niczego.

Załóż konto zleceniodawcy

Dopasowanie kierowcy

Spełniający wymagania: prawo jazdy, lokalizacja, doświadczenie i inne

Ochrona kupującego

Twoje środki są w bezpiecznym miejscu, a Ty jesteś pewny, że praca zostanie wykonana.

Rozstrzyg. sporów

Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń

Faktura od kierowcy

System wystawia fakturę w imieniu kierowcy natychmiast po zapłacie

Sprawdzeni kierowcy

Sprawdzamy dokumenty, doświadczenie i rekomendacje

Realne wsparcie

Czegokolwiek potrzebujesz, po prostu do nas napisz lub zadzwoń. Jesteśmy dla Ciebie.

Szkoda czasu i stresu na szukaniu kierowcy po znajomych przez telefon

Jak działa TransporterLink dla zleceniodawców?

TransporterLink łączy firmy (nie tylko transportowe) z potencjalnymi kierowcami. Gdy zleceniodawcy zamieszczają ogłoszenia w serwisie, uzupełniają szereg kryteriów (np. wymagane doświadczenie lub uprawnienia). Nasz system analizuje te kryteria i dopasowuje je do profilu poszczególnych kierowców. W ten sposób klient dostaje rekomendacje, który użytkownik serwisu najbardziej odpowiada kryteriom zlecenia. Nie jest to jednak wiążąca kwestia. Każdy kierowca może odpowiedzieć na otwarte zapytanie ofertowe klienta. Finalnie to zleceniodawca decyduje, z którym użytkownikiem podejmuje współpracę.

W jaki sposób mogę dodać zapytanie ofertowe?

Przede wszystkim należy założyć konto na platformie TransporterLink i podać wszystkie wymagane informacje. W celu dodania zapytania ofertowego należy z górnego paska menu wybrać opcję ” + nowe zlecenie” – w formularzu powinno się podać datę zlecenia, przebieg trasy, dodatkowe informacje oraz uprawnienia i doświadczenie wymagane od kierowcy. Nasz system na podstawie tych informacji dopasowuje konkretną ofertę do profilu poszczególnych kierowców. W ten sposób klient dostaje rekomendacje, który użytkownik serwisu najbardziej odpowiada kryterium oferty. Nie jest to jednak wiążąca kwestia. W przypadku prywatnych zapytań ofertowych tylko zaproszeni kierowcy mogą złożyć ofertę, z kolei w przypadku publicznych zapytań ofertowych każdy potencjalny zleceniobiorca może złożyć ofertę klientowi, który poszukuje kierowcy. Finalnie to zleceniodawca decyduje, z którym użytkownikiem podejmuje współpracę.

Na naszej platformie wyróżniamy dwa rodzaje rodzaje ofert*:

1) kierowca “na trasę”

2) kierowca “na okres”

*Dodatkowo TransporterLink oferuje także możliwość pozyskania kierowcy na stałe. Więcej informacji.

Czy rejestracja do czegoś zobowiązuje?

Rejestracja do niczego nie zobowiązuje i nie jest związana z żadnymi kosztami.

Czy jest limit w dodawaniu zapytań ofertowych?

TransporterLink nie narzuca zarówno minimalnej, jak i maksymalnej ilości zapytań ofertowych.

Ile kosztuje zleceniodawcę korzystanie z TransporterLinka?

Założenie, prowadzenie konta oraz publikowanie ofert na naszej platformie jest bezpłatne. Jeżeli zleceniodawca rozlicza się z kierowcą poza serwisem nie ponosi żadnych opłat (oprócz uiszczenia wynagrodzenia swojemu zleceniobiorcy w wybranej przez strony formie płatności). W przypadku wyboru bezpiecznej transakcji poprzez platformę klient ponosi koszt wyceny kierowcy powiększony o należny podatek VAT (jeśli zleceniobiorca jest VATowcem) oraz 2% opłaty transakcyjnej.

Czy muszę płacić przed wykonaniem zlecenia?

Jeżeli zleceniodawca wraz z kierowcą zdecydowali się na rozliczenie poprzez platformę to zdeponowanie środków przed wykonaniem zlecenia jest koniecznym działaniem. Taki proces gwarantuje kierowcom wypłatę wynagrodzenia po wykonaniu zlecenia. Niemniej jednak jest to procedura bezpieczna również z punktu widzenia zleceniodawcy, gdyż pobrane środki w przypadku niewykonania pracy przez kierowcę wracają z powrotem na konto klienta.

Czy istnieje możliwość rozliczenia kierowcą poza platformą?

Istnieje możliwość zawierania umów oraz rozliczania się ze zleceniobiorcami poza serwisem TransporterLink. Wystarczy tylko podczas akceptowania oferty wybranego kierowcy zaznaczyć opcję “Płatność poza platformą”. Wybór tej metody jest jednoznaczny z rezygnacją z zabezpieczenia środków oraz obsługi płatności poprzez system Stripe. Również odpowiednia dokumentacja związana ze zleceniem powinna zostać sporządzona poza platformą TransporterLink.

Czy kierowcy są sprawdzeni przez TransporterLinka?

Aby figurować w naszej bazie kierowców użytkownicy muszą przejść przez procedurę KYC (Know Your Customer – poznaj swojego klienta). Jest to procedura należytej staranności oraz regulacja bankowa jaką muszą przeprowadzać instytucje finansowe oraz inne prawnie określone podmioty do zidentyfikowania swoich klientów i uzyskania pewnych, odpowiednich oraz trafnych informacji wymaganych do prowadzenia interesów ze stroną zainteresowaną. Kierowca dokonując rejestracji podaje wszystkie niezbędne informacje począwszy od maila, zdjęcia profilowego, lokalizacji czy dowodu osobistego. Na tym etapie jesteśmy z kierowcami w kontakcie mailowym oraz telefonicznym. Ponadto platforma TransporterLink prowadzi także dodatkową weryfikację kierowców ubiegających się o miano Zaufanego Kierowcy TransporterLink. Podczas tej procedury nasi pracownicy weryfikują między innymi takie kwestie jak posiadane doświadczenie zawodowe.

Co zrobić w sytuacji, gdy kierowca nie stawi się na miejsce odbioru samochodu?

W sytuacji, gdy kierowca nie wykona zlecenia, jest to ostatnie zlecenie, którego kierowca może podjąć się w ramach platformy TransporterLink. Zdeponowane przez zleceniodawcę środki wracają na jego konto.

Czy istnieje możliwość kontaktu z kierowcą?

Tak. Przed zawarciem umowy klient może skontaktować się z kierowcą zarówno poprzez czat znajdujący się na dole strony jak również w formie wideo rozmowy. Kontakt z kierowcą jest również możliwy w trakcie i po wykonaniu zlecenia.

Z kim zleceniodawca zawiera umowę?

Z chwilą finalnego potwierdzenia przez klienta warunków i kosztów opublikowanego zapytania ofertowego zostaje zawarta umowa pomiędzy stronami tej umowy, tj. kierowca – klient.

Kto odpowiada za ubezpieczenie samochodu i towaru?

Za ubezpieczenie towaru i samochodu odpowiada zleceniodawca.

Czy dojazd kierowcy jest wliczony w wycenę dostarczoną przez kierowcę?

Dojazd do bazy powinien być wliczony w wycenę dostarczoną przez kierowcę.

Jeśli mam dodatkowe pytania gdzie mogę się zgłosić?

Wszelkie pytania można do nas kierować korzystając z czatu przez nasz Intercom. Aby to zrobić logując się na swoje konto, bądź wchodząc na naszą stronę internetową należy kliknąć w znajdujące się w prawym dolnym rogu okienko (czarne kółeczko z białą ikoną wiadomości). Można także skorzystać z kontaktu mailowego, bądź drogi telefonicznej: 570 040 560.

Gdzie mogę znaleźć regulamin platformy TransporterLink?

Regulamin platformy TransporterLink można znaleźć tutaj. Natomiast wszelkie kwestie związane z polityką prywatności znajdują się tutaj.

W jaki sposób mogę usunąć konto?

Aby nieodwracalnie usunąć swoje konto na platformie TransporterLink należy przesłać dyspozycję na adres mailowy dla klientów – mail musi zostać wysłany z tego samego adresu na jaki było zakładane konto.

Czy mogę na swoim profilu umieścić dane teleadresowe (np. mój numer kontaktowy)?

Umieszczanie danych teleadresowych (w tym numeru telefonu) na profilu kierowcy w celu kontaktu ze Zleceniodawcą z pominięciem Operatora jest zabronione.

Odpowiedź prawnika

Zadaj pytanie naszemu prawnikowi

Przejdź do naszego działu prawnego →

Centrum wsparcia

Baza wiedzy na temat korzystania z platformy. Napisz do nas.

Przejdź do centrum wiedzy dla pracodawców →

O nas

Poznaj nasz zespół oraz naszą wizję i cel, który chcemy osiągnąć.

Dowiedz się więcej o nas →

TransporterHero.pl

Opowiadamy historie bohaterów i bohaterek szos.

Przejdź do sekcji TransporterHero.pl →

Szukasz kierowcy na stałe?

Poznaj naszą ofertę

Szukasz stałej pracy?

Zobacz oferty stałej pracy
Close Menu

TransporterLink Sp. z o.o.
Gospodarcza 26,
20-213 Lublin

T: +48 570 070 250
E: info@transporter.link