Jak znaleźć kierowcę na zastępstwo w związku z hospitalizacją pracownika?

jak znaleźć kierowcę na zastępstwo
O FIRMIE

 

Jesteśmy producentem mebli tapicerowanych obsługujących klientów na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii oraz Beneluxu.

Wyzwanie

Cześć dostaw realizowana jest przez własną flotę producenta mebli. Jako, iż klient realizuje 2-3 dostawy w tygodniu a klienci wymagają najczęściej 2 osób na rozładunku (towar nie jest spaletyzowany więc rozładunek jest prowadzony w trybie ręcznym) ciężarówki jeżdżą w podwójnej obsadzie. W związku z nieplanowaną hospitalizacją jednego z pracowników pojawiła się nagła potrzeba zorganizowania dodatkowego kierowcy. Klient trafił na stronę TransporterLinka z reklamy i postanowił spróbować współpracy z naszą platformą.

10

tyle czekał klient na ofertę od pierwszego kierowcy

1

czas od dodania ogłoszenia do zawarcia kontraktu z kierowcą

2

klient szybko powtórzył zlecenie z tym samym kierowcą

Opinia kierownika ds. transportu po stronie klienta o kierowcy:

“Wybór Pana Macieja okazał się trafną decyzją. Był ze mną w stałym kontakcie podczas realizacji zlecenia i na czas stawił się do wyjazdu z naszym nominalnym kierowcą. Co prawda, nie miał doświadczenia w rozładunku mebli, niemniej jednak solidnie asystował przy rozładunku. W kolejną krótszą trasę pojechał już sam, bogatszy o doświadczenie z pierwszego wyjazdu. Dostawa została zrealizowana na czas, a auto zwrócone w nienagannym stanie. Jest szansa, iż w kolejnej „kryzysowej sytuacji” ponownie skorzystam z usług Pana Macieja.”

Trasa w kółku – rozładunek ręczny mebli. Wyposażenie pojazdu – kabina sypialna za fotelami. Pojazd marki Mercedes Actor z 2018 roku.

W Niemczech obowiązuje zasada zaszczepiony/ozdrowieniec lub przetestowany. Kierowca był świadomy tego oraz został zaszczepiony dwoma dawkami i posiadał certyfikat.

Pierwsze zlecenie pomiędzy producentem mebli oraz kierowcą Maciejem przebiegło na tyle pomyślnie, że firma postanowiła dodać kolejną ofertę prywatną skierowaną już bezpośrednio do pana Macieja. W tej sposób na ogłoszenie mógł odpowiedzieć tylko kierowca, którego sympatię wcześniej zyskała firma. Jednocześnie kierowca korzysta z zabezpieczenia środków na koncie TransporterLinka. Dlaczego firma zdecydowała się skorzystać z platformy, a nie dogadać poza nią? TransporterLink gwarantuje przejrzyste i eleganckie faktury generowane w imieniu kierowcy, które są akceptowane przez dział księgowości, a kierowca korzysta z zabezpieczenia środków na koncie TransporterLinka i szybkich wypłat na prywatne konto bankowe.

Ty też możesz jeszcze dzisiaj znaleźć właściwego kierowcę na zastępstwo