Opinia kierownika ds. transportu o współpracy z TransporterLinkiem:

“Aktualnie rekrutujemy z TransporterLinkiem kierowców z kat. B prawa jazdy na trasy międzynarodowe. Największym plusem oferowanej usługi wsparcia procesu rekrutacji jest fakt, iż nasza współpraca trwa do momentu pozyskania kierowcy, co w związku z aktualną sytuacją na rynku (rotacja pracowników, duże braki kadrowe) jest niezwykle istotne.”

Bartosz Włodarczyk

firma International Speed Transport Marta Kujda
O FIRMIE

 

International Speed Transport działa aktywnie w branży transportowej od 2019 roku. Siedziba firmy jest zlokalizowana w Skwierzynie (woj. lubuskie). Firma specjalizuje się w międzynarodowym transporcie towarów.

Wyzwanie

Klient zgłosił się do nas, ponieważ poszukuje kierowcy z kategorią B prawa jazdy na trasy międzynarodowe (Niemcy, Belgia, Holandia, Luxemburg, Austria, Szwajcaria, Czechy, Dania). Nie wymaga doświadczenia, ponieważ jest w stanie przeszkolić kierowcę we własnym zakresie. Wymaga jedynie 3 lat posiadania czynnego prawa jazdy. Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego z uwagi na kierunki tras. Celem współpracy z TransporterLinkiem było odciążenie pracowników firmy transportowej w ramach pierwszych etapów rekrutacji (publikacja ogłoszenia, dotarcie wszystkimi kanałami online) oraz wstępna selekcja. Klient chciał mieć również pewność, że poza jednorazową opłatą nie wyda dodatkowego budżetu, nawet jeśli ogłoszenie będzie musiało być ponownie promowane.

86

tyle osób zgłosiło się do oferty pracy

26

tylu kandydatów wyselekcjonowaliśmy do rozmowy z klientem

17

z tyloma kandydatami spotkał się klient

Dowiedz się więcej na temat wsparcia rekrutacji kierowców oferowanego przez TransporterLink