Hero

Patryk Rzadki

Supermoc

#tandem

Gdzie obserwować?

Na Facebooku i Grupie

Przepis na szczęśliwe dziecko

Niektórzy jeżdżą w trasy sami. Inni, aby uprzyjemnić sobie podróż i nie czuć się samotnie w trasę zabierają psa. Ale są też tacy śmiałkowie, którzy odważyli się na podróż z dzieckiem. Patryk to kierowca, który w trasę zabiera swojego synka. Myślicie, że współczesne dzieci są zainteresowane jedynie graniem na komputerze albo telefonie? Poczytajcie wpisy Patryka i dowiedzcie się, jak można sobie z tym poradzić.

Patryk nie bał się marudzenia, psot czy płaczu. Postawił wszystko na jedną kartę. W końcu wspólne podróże zbliżają rodzica z synem, budują trwałe relacje i kształcą. Czym tata uszczęśliwił swoje dziecko najbardziej? Okazuje się, że wystarczyła “kupa złomu”…

Patryk mógłby spokojnie napisać poradnik dla rodziców, nie tylko takich, którzy zabierają je w trasy. Jego porady są uniwersalne. Co, jeśli Wasze dziecko spędza noce i dnie na graniu na telefonie? Zabierzcie go w trasę i pozwólcie robić zdjęcia… Proste, prawda?

“Kolejny dzionek w podwójnej. Kupa złomu zaliczona. Blask i szczęście młodego nie do opisania. Tak jak ktoś wcześniej pisał na każdej firmie mega pozytywny odbiór, że w trasie z synem. Zawsze jakiś mały prezencik od magazynierów, chociażby długopis. Jutro ładujemy w Hiszpanii. Pozdro i szerokości!”

Patryk Rzadki

A co jeśli Wasze dziecko spędza noce i dnie na graniu na telefonie? Zabierzcie go w trasę i pozwólcie robić zdjęcia… Proste, prawda?

“Jeżeli ktoś wam kiedyś powie, że zabieranie dziecka w trasę to głupi pomysł to powiedzcie mu że po nie wie co mówi. Oczywiście pod warunkiem, że macie normalną spedycję, która jest w stanie was zrozumieć. Mój syn jak każde dziecko tych czasów uwielbia telefon i YouTube, czego nie mogę zdzierżyć. Jesteśmy razem w trasie 6 dni i zostało nam jeszcze 4. Przez cały ten czas używa telefonu głównie do robienia zdjęć i sprawdzania co i gdzie możemy zwiedzić, no i dzisiaj do nauki słówek po hiszpańsku. Te 10 dni zapamięta napewno do końca życia, tak samo zresztą i ja. Mega wyjazd. Na pewno będzie następny. Pozdro i szerokości.”

Patryk Rzadki

Podoba Ci sie ta historia? Pomóż ją promować i udostępnij.

Kliknij aby skopiować link

Trzymamy kciuki za kolejne wspólne wyjazdy!

Zmieńmy razem stereotypowy wizerunek kierowcy zawodowego. Zgłoś się do TransporterHero.pl

Przejdź do formularza