Hero

Adrian Trucker Paker

Supermoc

#sport

Gdzie obserwować?

Na YouTube i Instagramie

Jak Adrian stał się Trucker Pakerem

Adrian to kierowca ciężarówki, który kocha swoją pracę i… treningi siłowe. Nie zawsze tak było. Jeszcze kilka lat temu wyglądał zupełnie inaczej. Ale Adrian nie zna miękkiej gry. Codziennie budzi w sobie instynkt zwycięzcy i prze do celu.  Jak sam twierdzi, obudził się i działa bez żadnych wymówek. Swoimi zdjęciami i filmami na inspiruje do walki o siebie i aktywności fizycznej innych. Z filmików, które publikuje możecie dowiedzieć się, jak wygląda jego życie w ciężarówce, co je na śniadanie i na co nie zgadza się jego żona.

?? 2008 VS 2021 Tak, po lewo to też ja, tylko kilka lat temu ? Zobaczcie co transport zrobił ze mną, a dokładnie 2008 roku w kwietniu zostałem kierowcą ciężarówki i wtedy zacząłem ostro trenować w trasie ? to już 13 lat ❤? Czyli warto było prawie każdą pauze, czekanie na rozładunek, załadunek wykorzystać aktywnie ? NIE MAM MIĘKKIEJ GRY ?

Adrian Trucker Paker

Adrian obala stereotyp kierowcy, który żywi się niezdrowymi i kalorycznymi przekąskami i nie ma możliwości zażycia codziennej dawki ruchu. Pokazuje, że kierowcy TIRów mogą i powinni dbać o swoją kondycję fizyczną. Wskazówkami i wiedzą, jak prowadzić zdrowy tryb życia dzieli się na swoim kanale Youtube i fanpejdżu Facebook o nazwie “Adrian Trucker Paker”. Jego sylwetka jeszcze kilka lat temu wyglądał zupełnie inaczej… A jednak dzięki silnej woli da się osiągnąć wszystko. 5 treningów w ciągu 3 dni? Zdarza się nawet tak…

Ćwiczenia w trasie? Nie ma problemu! Kierowca ma silną wolę i całą naczepę motywacji.

Regularne treningi solo są przyjemne i niezbędne do utrzymania formy, ale nie ma to jak sparring z kolegami. Adrian trenuje również z innymi:

A jak u was sobota ? Bo u mnie aktywna z @pawel.pawlak.mma co ostatnio walczył w KSW I pokonał Damiana, z @piotrek_1010, @rob_wozniak obecny trener, @luki26011985 co z Kołeckim walczył, prezes całego zamieszania @dubai_sheyk.cars

Adrian Trucker Paker

Podoba Ci sie ta historia? Pomóż ją promować i udostępnij.

Kliknij aby skopiować link

Życzymy Adrianowi licznych siłowni plenerowych na jego trasach.

Zmieńmy razem stereotypowy wizerunek kierowcy zawodowego. Zgłoś się do TransporterHero.pl

Przejdź do formularza