Hero

Arthur Szymański

Supermoc

#pomoc

Gdzie obserwować?

Na Facebooku, Instagramie

i YouTubie

Mikołaj za fajerą

Arthur Szymański to człowiek, który równie dobrze radzi sobie za kółkiem i przed kamerą. Kierowca ciężarówki za pomocą serwisu YouTube dzieli się z widzami swoim życiem w trasie i przybliża specyfikę pracy kierowcy zawodowego, która jest jego pasją. Jego relacje pełne są pięknych widoków i ciekawych miejsc, które odwiedza w związku ze swoją pracą.

Pomysł na stworzenie kanału na YT zrodził się we mnie stosunkowo dawno. Nawet kiedy jeszcze nie miałem prawa jazdy, zdarzało mi się oglądać filmiki kierowców z USA, którzy pokazywali swoje truckerskie życie. Więc i ja zapragnąłem kiedyś tak żyć i dzielić się tym z innymi.

Arthur Szymański

Arthura do kierownicy ciągnęło od zawsze, ale nie zawsze chciał być kierowcą na pełen etat. Na temat tej profesji krążyło wiele niezbyt pochlebnych opinii. Tym, co najbardziej odstraszało Arthura od zawodu kierowcy były dalekie trasy i praca z dala od domu. Ale życie bywa przewrotne. Arthur wsiadł kiedyś do busa i… wszystko samo się potoczyło dalej. Obecnie pracuje w tym zawodzie.

Tym, co najbardziej odstraszało Arthura od zawodu kierowcy były dalekie trasy i praca z dala od domu.

Najlepsze wspomnienia posiadam z tras do Hiszpanii i Portugali, ale obecnie podróżuję w 90% do Niemiec. Wybrałem takie trasy, ponieważ pozwalają mi one na częstsze powroty do domu. Tak więc rodzina u mnie wygrywa z widokami.

Arthur Szymański

Montowanie filmików to trudny i czasochłonny proces. Początkowo zajmowało to Arthurowi nawet 6-7 godzin. Teraz wystarczają trzy godziny, ale nadal jest to spory kawał czasu. Filmy kierowca montuje z pasji.

Kolejną pasją Arthura jest działalność dobroczynna. To on jest pomysłodawcą i szefem “Drogowych Mikołajów”, czyli akcji charytatywnej, która co roku w okresie bożonarodzeniowym mobilizuje kierowców zawodowych do pomocy dzieciom z domów dziecka. Zachęcamy wszystkich do corocznego wspierania tej inicjatywy.

Podoba Ci sie ta historia? Pomóż ją promować i udostępnij.

Kliknij aby skopiować link

Arthurowi życzymy dalszego życia pełnego pasji!

Zmieńmy razem stereotypowy wizerunek kierowcy zawodowego. Zgłoś się do TransporterHero.pl

Przejdź do formularza