Hero

Kris za Fajerą

Supermoc

#fotograf

Gdzie obserwować?

Na YouTube i Facebooku

Poradnik pozytywnego jeżdżenia

Kris, kierowca ciężarówki i autor kanału na Youtube “Kris za fajerą” to osoba pełna optymizmu i pozytywnie myśląca o życiu. W swoich filmikach mówi, że hobby nie męczy, tylko sprawia przyjemność. Zatem jak brzmi przepis na udane życie bez pracy, ale z pensją?  Rób to co lubisz a ani jednego dnia nie spędzisz w pracy. Autor tych słów sam praktykuje swoje motto. Czym Kris zajmuje się w życiu? Skoro kocha podróże i dźwięk pracy silnika, nie mógł chyba wybrać lepszego zajęcia niż bycie kierowcą ciężarówki.

Swoją przygodę z transportem zaczął zainspirowany przykładem wuja, który był kierowcą zawodowym. Pierwotnie pracował jako kurier, ale po 5 latach poczuł potrzebę spróbowania czegoś nowego i od 2013 jeździ w trasy międzynarodowe, zazwyczaj wybiera 10-dniowe, ale zdarzają się też takie na 3 tygodnie. Początkowo rozłąka z rodziną była bardzo bolesna, ale po pół roku Kris przywykł do tej rutyny i teraz już cieszy się każdym dniem.

Hejka, I cyk mamy już nową trasę. W zeszłym tygodniu po rozładunku w Szkocji i załadunku już w środę byłem w domu. Także odpoczynek z rodziną i w niedzielę ruszyłem w dość nowy i nietypowy rejon. A dokładniej to ruszyłem na Bałkany odwiedzić Serbię. Kolejne państwo - ✔ check

Kris

Podróż do nowego państwa to dla niego przygoda i przyjemność. Większość tras, które pokonuje to kierunek na Wielką Brytanię i na Skandynawię. Ale udało mu się także odwiedzić m. in.: Majorkę, Ibizę i Serbię. Łącznie Kris odwiedził 24 państwa, ale najchętniej wraca do Francji (choć twierdzi, że niewielu kierowców podziela jego zachwyt tym kierunkiem). Dla miłośnika historii (jego konik to lata 1939-1945) i pięknych plaż to kraj idealny.

Pomysł na bloga pojawił się w jego głowie spontanicznie, ale koledzy również mu to sugerowali. Kanał na YT mocno wspiera szefostwo. Na jego profilu facebookowym możecie na bieżąco sprawdzać, gdzie obecnie się znajduje, jak poszedł załadunek, a także, co przy okazji zwiedza. Język, którym opisuje świat jest bardzo plastyczny i oryginalny. Możecie np. przeczytać o weekendzie napiętym jak plandeka na żuku. Prawda, że trafia do wyobraźni?

Pokonuje tysiące kilometrów, nagrywa wideo i zwiedza świat, odhaczając kolejne zdobyte punkty na mapie.

A kiedy Kris wraca do domu – serwis obejmuje ciężarówkę i jego samego. Kierowca ma różne hobby. Lubi np. pójść do fryzjera dwa razy… tak dla pewności. Warto obserwować profile Krisa, jego relacje i zdjęcia są zawsze pełne dobrej energii, uśmiechu i pięknych zdjęć.

Zeszły tydzień to wiecie że w piątek wylądowałem w domciu w miarę szybko.Weekend na luźno. Najpierw ja na serwis poszedłem a potem auto. Ja do Fryzjera potem do drugiego fryzjera (córcia) i jeszcze odwiedziłem dentystę

Kris

Podoba Ci sie ta historia? Pomóż ją promować i udostępnij.

Kliknij aby skopiować link

Życzymy Krisowi, żeby praca pozostała jego pasją!

Zmieńmy razem stereotypowy wizerunek kierowcy zawodowego. Zgłoś się do TransporterHero.pl

Przejdź do formularza