Hero

Pietro Trucker

Supermoc

#sport

Gdzie obserwować?

Na Facebooku i Instagramie

Żelazo we krwi

Ta historia może być inspiracją dla każdego, kto jest akurat w gorszej formie życiowej. To opowieść o wzlotach i upadkach. Mateusz jest kierowcą „trucka” od ponad dziesięciu lat. Jego życie od dzieciaka było związane z siłownią. Treningi zaczął w wieku 14 lat, był w dobrej formie. Niestety, na początku swojej drogi zawodowej, zaliczył sportowy dołek…

Trasy międzynarodowe, kilkutygodniowe wyjazdy wybiły mnie zupełnie z rytmu. Trudno było mi się ogarnąć, z treningami a przede wszystkich z motywacją. Życie od weekendu do weekendu, weszło mi głęboko w rutynę. Skończyć jak najszybciej pracę i znaleźć kompana do butelki whiskey. I tak zleciało chyba z pięć lat w kompletnej stagnacji treningowej.

Pietro Trucker

Przez taki tryb życia szybko stracił formę i sylwetkę atlety. Nie było to korzystne również dla jego zdrowia. Na szczęście po jakimś czasie Mateusz zaczął odczuwać, że czegoś mu w życiu brakuje. Znudziły mu się weekendy pełne alkoholu i jałowych rozmów z obojętnymi mu ludźmi. Postanowił małymi krokami wrócić do treningów. Zaczął wozić ze sobą hantle, taśmy do ćwiczeń TRX i sztangę.  Udało się, w jego żyłach zaczęło znowu krążyć „żelazo”.

Postanowił małymi krokami wrócić do treningów. Zaczął wozić ze sobą hantle, taśmy do ćwiczeń TRX i sztangę.  Udało się, w jego żyłach zaczęło znowu krążyć „żelazo”.

Mateusz na swoich trasach szukał siłowni, w których mógłby się zatrzymać i zrobić trening przynajmniej raz w tygodniu. Dwa lata temu zaczął regularną współpracę z trenerem personalnymi, który pomógł mu wyrobić odpowiednie nawyki żywieniowe. Mateusz udziela się na grupie Facebookowej „Hardkorowi Trakersi”. To dla niego wielka motywacja.

Czasami nie masz ochoty i siły, żeby po 15 godzinach pracy robić trening, ale zajrzysz na grupę i widzisz, że chłopaki (i dziewczyny) po ciężkiej dniówce rozkładają sprzęt i lecą z tematem.. To dostajesz kopa motywacyjnego i sam ruszasz Nasza grupa nie z przypadku ma w nazwie „Hardkorowi”... Działamy pod patronatem Hardkorowego Koksa Roberta Burneiki i wraz z Adrianem „Truckerem Pakerem” i „Kate Truckerka” staramy się zarażać ludzi swoją pasja.

Pietro Trucker

Podoba Ci sie ta historia? Pomóż ją promować i udostępnij.

Kliknij aby skopiować link

Życzymy Mateuszowi wytrwałości i jak najwięcej żelaza we krwi!

Zmieńmy razem stereotypowy wizerunek kierowcy zawodowego. Zgłoś się do TransporterHero.pl

Przejdź do formularza