Hero

Bartosz Kraska

Supermoc

#fotograf

Gdzie obserwować?

Na Facebooku i Instagramie

Skazany na busa

Każdy z nas robi zdjęcia telefonem właściwie codziennie. Dzielimy się nimi z bliskimi wysyłając pozdrowienia, szczególnie często podczas podróży. Fotografie naszego bohatera to jednak zupełnie inna liga. Bartosz to jednak zawodowy fotograf, informatyk i restaurator, którego życie rzuciło na zupełnie niespodziewane wody…

Jak to się stało, że został zawodowym kierowcą? Pandemia Covid-19 sprawiła, że zawód restauratora okazał się nieopłacalny. Usługi fotograficzne na ślubach i weselach wypaliły go zawodowo. Czuł, że nie ma przed sobą żadnych wyzwań ani perspektyw. Tymczasem busy to pewny zarobek a podróże to przygoda i adrenalina.

Czasem bywa tak, że życie weryfikuje Twoje plany. Mnie rzuciło do lekkiego transportu międzynarodowego. Na tym blogu będę się z Wami dzielił widokami, jakie można zobaczyć zza steru 3,5 tonowego busa

Bartosz Kraska

W tym roku roku Bartosz postarał się o nowe kwalifikacje, zmienił pracę i obecnie kursuje do Europy Zachodniej.

Bartosz kocha podróże i jazdę samochodem, więc okazało się, że zawód kierowcy to strzał w 10! Aby rodzina nie czuła się osamotniona, zazwyczaj wybiera trasy tygodniowe. Do końca 2021 podróżował głównie po Skandynawii. Ciężkie warunki (mała ilość autostrad i surowe zimy) nauczyły go pokory i poszerzyły jego umiejętności jako kierowcy. Widoki zza szyby były oszałamiająco piękne a ludzie bardziej otwarci i chętni do pomocy niż mieszkańcy Europy Zachodniej.

To znajomi namówili Bartosza do założenia bloga. Dzięki temu jego pracami możemy cieszyć się wszyscy. Zdjęcia na Facebooku “Skazany na busa” i klipy na kanale Youtube o tej samej nazwie zapierają dech w piersiach. Jeśli chcecie poznać świat lub się zrelaksować, koniecznie je obejrzyjcie. Znajdziecie tam takie rewelacje:

Dzisiaj mogę odznaczyć kolejną rzecz na mojej liście #MUSTSEEINNORWAY. Noc spędziłem w klasycznej norweskiej leśnej chatce, a do snu kołysał szumiący z tyłu wodospad. Niesamowite.

Bartosz Kraska

Podoba Ci sie ta historia? Pomóż ją promować i udostępnij.

Kliknij aby skopiować link

Życzymy Bartoszowi, żeby w jego życiu nigdy nie zabrakło pasji!

Zmieńmy razem stereotypowy wizerunek kierowcy zawodowego. Zgłoś się do TransporterHero.pl

Przejdź do formularza