Hero

Andrzej Nowak

Supermoc

#sport

Gdzie obserwować?

Na  Instagramie

Trenujący truckers

Transport to nie "fabryka cukierków" ale zawsze może być fabryką dobrej formy!!

Andrzej Nowak

Pan Andrzej zdobył uprawnienia na prawo jazdy kategorii C w 1991 roku, gdy skończył 18 lat. Uczył się wówczas w szkole PKS. Jednak nie od razu zatrudnił się jako kierowca zawodowy. Przez wiele lat zajmował się handlem i dopiero 10 lat temu spełnił swoje marzenie, usiadł za sterami ciężarówki i wyjechał na trasy międzynarodowe.

W jakim systemie jeździ Pan Andrzej? Okazuje się, że bez systemu, trasy wykonuje w oparciu o współpracę z dyspozytorem.

Nasz bohater kocha swoją pracę, jego ulubionym kierunkiem jest bez wątpienia słoneczna Italia. Jest to miejsce, do którego chciałby najczęściej wracać.

Największym plusem pracy jako kierowca zawodowy według Pana Andrzeja jest to, że jest ciągle w pracy, więc nie musi nigdzie dojeżdżać. Wiążę się to niestety często z niemałą odległością od domu, przez co zdecydowanie zbyt mało czasu może spędzać z rodziną.

Pan Andrzej kocha swoją pracę, ale także… trening siłowy!

Odkąd tylko pamiętam zawsze uprawiałem sport. W szczególności interesowałem się piłką reczną, lekkoatletyką oraz sportami siłowymi.

Andrzej Nowak

Zastanawiacie się, ile sprzętu zabiera ze sobą w trasę? Jak sam mówi jest to rzecz względna. Uważa, że ma wszystko co potrzebne do dobrego treningu. Zawsze trenuje sam. Do tej pory Pan Andrzej nie spotkał na swojej drodze trenującego kierowcy. Jednak jak wiemy z historii innych kierowców, stosunkowo coraz więcej osób z chęcią trenuje w czasie pauzy. Mamy nadzieję, że wkrótce nasz bohater spotka ich na swojej drodze. Póki co spotyka jedynie osoby zainteresowane sprzętem, który posiada. Pytają, gdzie coś kupić i za ile.

Jednak co gdyby nie truckerka…

Może handel? Ale raczej tego nie planuję, pozostanę do emerytury za kółkiem 😉

Andrzej Nowak

Pozytywne nastawienie i dobre nawyki to podstawa.

Przepis na sportową motywację według Pana Andrzeja – pozytywne nastawienie i dobre nawyki. Według niego planowanie regularnych treningów z dnia na dzień to już połowa sukcesu. Ulubioną aktywnością fizyczną oprócz treningu siłowego naszego dzisiejszego bohatera jest… skakanka i rower crossowy. Pomyślelibyście?  Nie ma się co dziwić – sport jest główną pasją Andrzeja.

Podoba Ci sie ta historia? Pomóż ją promować i udostępnij.

Kliknij aby skopiować link

Życzymy Panu Andrzejowi długiego życia w zdrowiu

Zmieńmy razem stereotypowy wizerunek kierowcy zawodowego. Zgłoś się do TransporterHero.pl

Przejdź do formularza